Frezowanie CNC – oferta

Firma Kamarch świadczy usługi frezowania CNC na maszynach numerycznych oraz konwencjonalnych. W zależności od niektórych zleceń posiłkujemy się siecią sprawdzonych partnerów, co przyczynia się do tego, że otrzymują Państwo usługę zrealizowaną, terminowo, profesjonalnie, i w doskonałej cenie. Nasza firma współpracuje z wieloma firmami, które poza długoletnim stażem doświadczenia w branży, posiadają wykwalifikowany personel, dzięki temu możemy podjąć się niemal każdego zlecenia. Realizujemy partie wielko i mało seryjne. Obrabiamy elementy od skali mikro do obróbki wielkogabarytowej.

Frezowanie CNC

Nasze maszyny które wykorzystujemy do produkcji i frezowania CNC są nowoczesne i oparte o nowoczesną technologię co sprawia, że wykonywanie powtarzalnych złożonych kształtów z maksymalną precyzją nie jest dla nas problemem. Proces ten pozwala uzyskać w zaprogramowaną ilość detali w bardzo krótkim czasie.

Obróbkę można podzielić na podstawowe etapy:

1) Zaprojektowanie modelu 3D.

2) Przetłumaczenie projektu na język maszyny.

3) Obróbka właściwa.

W trakcie wykonywania zleceń cyklicznych wprowadzamy optymalizację co lepiej wpływa na konkurencyjność usługi.

 

Wykonujemy zlecenia dla branży

  • Budowy maszyn.
  • Spożywczej.
  • Chemicznej.
  • Energetycznej.
  • Górniczej.
  • Hutniczej.

 

Jeżeli czasami wyszukujesz fraz: usługi obróbki metali, usługi toczenia, usługi frezowania, obróbka metali, zlecę toczenie , toczenie CNC , obróbka skrawaniem, usługi CNC, frezowanie CNC, obróbka narzędziowa, , usługi tokarskie CNC, toczenie wielkogabarytowe, obróbka wielkogabarytowa itp. to dobrze trafiłeś.

Wykwalifikowany personel

Nawet najlepsze maszyny i urządzenia komputerowe na nic by się zdały, gdyby nie doświadczony, wykwalifikowany personel. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, przed którymi frezowanie nie ma najmniejszych tajemnic. Doskonale znają oni wszystkie sekrety tej metody obróbki materiałów, wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, aby zostało ono wykonane na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania klientów, rozwiewając pojawiające się wątpliwości.

Frezowanie w przystępnych cenach

Wykonujemy frezowanie metali CNC na najwyższym poziomie, jednocześnie nie zapominając o tym, że tym, na czym klientom zależy są atrakcyjne ceny. Nasza firma wyróżnia się na rynku pod wieloma względami. Jakość świadczonych usług to jedno. Przystępne, niewygórowane ceny to drugie. Każdy, kto decyduje się powierzyć frezowanie właśnie nam, możemy być pewny, że nie zapłaci za nie za dużo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza polityka cenowa była niezwykle atrakcyjna dla tych, którzy zdecydowali się zaufać właśnie nam.

Planujesz zlecić profesjonalnie wykonane frezowanie? Zależy Ci na tym, aby zostało ono wykonane przez doświadczonych fachowców, przed którymi ten proces obróbki nie ma żadnych tajemnic? Chcesz mieć gwarancję terminowej realizacji zlecenia, a jednocześnie stawiasz na przystępne, niezawyżone ceny? Nie czekaj. Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Stawiając na frezowanie w naszym wykonaniu, na pewno będziesz usatysfakcjonowany!

Jakie frezowanie oferujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego stawiamy na naprawdę bogatą ofertę usług z zakresu frezowania. Stawiamy zarówno na produkcję jednostkową, jak i seryjną. Zawsze dbamy o jakość wykonywanych produktów, dokładając wszelkich starań, aby klient był w pełni zadowolony. Dokładności pomiarowe na najwyższym poziomie to nasz znak rozpoznawczy. Wykorzystywane przez nas maszyny są zawsze perfekcyjnie zaprogramowane. To właśnie dlatego nam można naprawdę zaufać.

Własny park maszynowy

Od początku naszej działalności dysponujemy własnym parkiem maszynowym do wykonywania frezowania CNC. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie pracować tak szybko i tak efektywnie. Stawiamy wyłącznie na najlepsze maszyny pochodzące od renomowanych producentów. Wszystkie wykonane są tak, aby umożliwiały osiągnięcie zamierzonego efektu. Działają niezawodne, co sprawia, że nie musimy martwić się ewentualnymi przestojami w realizacji zleceń. Wszystkie wykorzystywane przez nas do frezowania maszyny są regularnie poddawane przeglądom technicznym. To kolejny element, który pozwala nam na stałą, nieprzerwaną i niczym niezakłóconą pracę. Wszystko oczywiście po to, aby zamówione produkty trafiły do klientów możliwie jak najszybciej.

Frezowanie

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu obróbki skrawaniem ( frezowanie CNC ). Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, oferujemy między innymi fachowo wykonane frezowanie CNC, które zaliczane jest do metod obróbki wiórowej. Stawiamy na nowoczesne metody frezowania, co pozwala nam na szybkie wykonanie usługi, a jednocześnie uzyskanie naprawdę bardzo dobrych efektów. Od samego początku dbamy o to, aby klienci, którzy zdecydowali się zaufać właśnie nam byli w pełni zadowoleni. Dlatego jakość naszych usług nie pozostawia żadnych wątpliwości. Frezowanie Metali CNC to nasza specjalność. 

Krótkie terminy realizacji

Dbamy nie tylko o wysoką jakość frezowania, ale również o to, aby nasi klienci nie musieli zbyt długo czekać. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj wszystkim się spieszy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówień w naszej firmie był możliwie jak najkrótszy. Zawsze dokładnie informujemy klientów, jak długo będą musieli czekać na odbiór zamówienia. Cechuje nas elastyczność – w każdym przypadku staramy się dopasować terminy do oczekiwań klienta. Dbamy również o to, aby przestrzegać ustalonego czasu realizacji. Bardzo duży nacisk kładziemy na brak opóźnień. To klient jest dla nas najważniejszy. W tej kwestii nic nie zmieniło się od początku naszej działalności.

galeria: